Про Пошук книг у Google
Огляд
Відгуки та критика
Довідка з загальних питань

Партнерська програма
Для видавців і авторів
Приєднатися
Партнерська допомога

Проект "Бібліотека"
Огляд
Партнери бібліотеки
Бібліотечна довідка

Практичні поради для видавців й авторів

Рекламувати свою книгу в Google безкоштовно.
Приверніть нових читачів і покупців книг за допомогою "Пошуку книг у Google".Приєднуйтесь до Партнерської програми Google - Книги. Зареєструйтеся зараз.
Ви вже є партнером "Пошуку книг у Google"? Завітайте до нашої сторінки практичних порад у Довідковому центрі для партнерів і отримайте поради щодо збільшення ефективності програми "Пошуку книг у Google".
Збільшіть ефективність бюджетуСкористайтеся AdWords.
За допомогою AdWords ви зможете створювати цільові рекламні кампанії, які дозволять коректно розмістити книги.Націлення на ключове слово, регіон, об'єкт та/або веб-сайт. Створіть пробну кампанію.
Хай читачі очікують на появу нових книг
Розпочніть діалог із читачами за допомогою блоґа. Ознайомтеся з Blogger.
Дізнайтеся, як привернути ще більше трафіка до сайту.
За допомогою цих простих інструментів забезпечте легке знаходження й індексування сайту в системі Google. Розпочніть зараз.

Відстежуйте відвідування сайту та дізнавайтеся, що подобається вашим читачам, а що ні.
За допомогою Google Analytics ви дізнаєтесь, які саме сайти, пошукові системи та ключові слова впливають на трафік і як взаємодіють із ним відвідувачі.
Ознайомтеся з Analytics.У сукупності служби Google працюватимуть набагато ефективніше, ніж окремо. Трафік до нашого сайта збільшився на 74 % з початку користування "Пошуком книг у Google", AdWords і Analytics.
Хол Холстайн, Wisdom

Безмежні можливості – ще більше інструментів Google для рекламування книг
 • Бажаєте здійснювати прямі продажі з власного веб-сайту?
  Ви можете налаштувати Google Checkout за кілька хвилин.

 • Зробіть зв’язок і співпрацю відділів реклами, продажів і маркетингу легким
  До Служб Google входять електронна пошта, календар й інструменти співпраці, доступ до яких ваші співробітники можуть одержати зі своїх комп'ютерів. Прочитайте історію Nimble Books.

 • Тримайте своїх читачів у курсі найближчих подій.
  Відтепер користувачі можуть зареєструватися у вашому відкритому календарі та дізнаватися про найближчі події та появу нових книг й авторів. Докладніше про Календар Google.

 
 • Зацікавте читачів відеороликом
  Створіть відео, щоб розпочати кампанію або додати новий компонент до веб-сайту або блоґа. Переглянути ролик про розміщення відео на YouTube.

 • Тримайте контакт із читачами.
  За допомогою Груп Google створюйте веб-групи, списки розсилки та інформаційні бюлетені, щоб тримати зв'язок із групами книг, шанувальниками та книжковими крамницями. Дізнайтеся більше про Групи Google.

©2011 р. Google - Домашня сторінка - Про Google - Політика дотримання конфіденційності