Про Пошук книг у Google
Огляд
Відгуки та критика
Довідка з загальних питань

Партнерська програма
Для видавців і авторів
Приєднатися
Партнерська допомога

Проект "Бібліотека"
• Огляд
Партнери бібліотеки
Бібліотечна довідка

Проект "Бібліотека" програми "Пошук книг у Google" – вдосконалений каталог книг у світі

Ми співпрацюємо з низкою провідних бібліотек, які надають власні колекції до "Пошуку книг у Google" і, подібно до карткового каталогу, пропонуємо користувачам інформацію про певні книги, а в багатьох випадках і фрагменти книг – кілька речень із ключовими словами в контексті.

Що таке проект "Бібліотека" програми "Пошук книг у Google"?
Натискаючи на певну книгу з проекту "Бібліотека", ви можете побачити основні відомості про книгу, а в багатьох випадках і фрагменти книг – кілька речень із ключовими словами в контексті. Якщо книгу не захищено авторським правом, ви зможете ознайомитися з повним текстом. У кожному разі книга матиме посилання на відповідні онлайн-крамниці, де її можна придбати, або бібліотеки, де її можна взяти.

Повний перегляд
Перегляд у контексті
Немає даних для перегляду

Щоб побачити знімки екранів з цими сторінками та дізнатися докладніше про функції "Пошуку книг у Google", див. наші Знімки екранів.

Мета цього проекту
Метою проекту "Бібліотека" програми "Пошук книг у Google" є: полегшити пошук книг – в особливості це стосується тих книг, які вже не видаються, та які неможливо знайти у звичайний спосіб – із дбайливим ставленням до прав авторів і видавців. Наша мета полягає у роботі з видавцями та бібліотеками для створення всестороннього пошукового віртуального карткового каталогу для всіх книг різними мовами – такого, який може допомогти користувачам знаходити нові книги, а видавцям – нових читачів.

©2011 р. Google - Домашня сторінка - Про Google - Політика дотримання конфіденційності