Про Пошук книг у Google
Огляд
Відгуки та критика
Довідка з загальних питань

Партнерська програма
Для видавців і авторів
Приєднатися
Партнерська допомога

Проект "Бібліотека"
Огляд
Партнери бібліотеки
Бібліотечна довідка

Історія успіху партнерів

"Пошук книг у Google" також вплинув і на каталоги видавництва Crossway Books
Crossway

Розташоване в м. Вітон, штат Іллінойс, видавництво Crossway Books є підрозділом видавництва Good News Publishers, що здійснює некомерційний випуск книг християнської місіонерської організації. Good News видає Євангеліє та стандартну версію Біблії англійською мовою, а каталог Crossway містить більше 400 популярних книг художньої та наукової літератури, сувенірних та дитячих книг. Crossway випускає понад 60 нових книг на рік. У Good News/Crossway працюють п’ятдесят осіб.


"Програма "Пошук книг у Google" дозволяє нас досягти нового рівня маркетингу. Ми плануємо використовувати якомога більше книг у цій програмі".

Стефан Сміт
Веб-майстер Crossway

Проблема

Інтернет-маркетинг Crossway базується на рекламі за допомогою Google AdWords® на базі ключових слів. Це збільшило об’єм ефективного трафіка на сайті, але після запуску програми "Пошук книг у Google" у жовтні 2004 року, начальник оперативного керування Crossway зрозумів, як важливо дати покупцям можливість повнотекстового пошуку в книгах Crossway. Програма "Пошук книг у Google" запропонувала інший шлях до доступності книг і збільшення кількості відвідувань веб-сайта. "Ми вважали, що "Пошук книг у Google" може допомогти нам донести інформацію до людей, які її шукають", - говорить веб-майстер Crossway Стефан Сміт.

Рішення

"Нашою метою була швидка та безпосередня взаємодія як з існуючими, так і з потенційними читачами наших книг", - говорить віце-президент із маркетингу Ренді Джанс. "Ми віримо, що дозволивши людям передивлятися наші книги, ми збільшимо продажі по всім каналам", - додає він. "Пошук книг у Google робить наші книги доступними для людей, які іншим чином не дізналися б про них – удома, у бібліотеках і на роботі, незалежно від місця перебування".

Наразі у програмі "Пошук книг у Google" представлено більше 350 книг із каталогу Crossway, що налічує більше 400. На сайті Crossway кожна назва є посиланням на відповідну книгу в програмі "Пошук книг у Google". "Кожен може моментально проглянути або знайти книгу, щоб дізнатися, чи цікава вона, - говорить Сміт, - ми також інформуємо про те, які з книг представлено на сайті служби "Пошук книг у Google".

Деякі автори Crossway спеціально попросили видавця подати назви їх книг до програми "Пошук книг у Google". "Це забезпечить їм дуже широке розповсюдження", - говорить Сміт. Окрім того, "Ми отримали додатковий прибуток від книг, наявних у продажу. Досі неможливо було розмістити в Інтернеті таку велику кількість матеріалів. Відтепер ми можемо збільшити прибуток від вкладених коштів".

Окрім того, початок роботи з програмою був "напрочуд легким": "Треба було тільки зібрати номери ISBN, книги та надіслати їх". Сміт додає: "Ми навіть одержали повідомлення електронною поштою від покупців, які дякували нам за те, що ми зробили повністю доступними тексти наших книг. Це свідчить про попит і про те, що люди вважають за краще спочатку продивитися книгу, а потім купувати її".

Щодо рентабельності інвестицій, Сміт вважає: "Головна цінність програми "Пошук книг у Google" полягає не в надходженні коштів, а в охопленні аудиторії". Він додає: "Google AdWords може допомогти спрямувати трафік на наш сайт, а програма "Пошук книг у Google" дійсно готова публікувати наші книги". Взагалі Смит вважає: "Пошук книг у Google дозволяє вивести маркетинг на новий рівень. Ми плануємо використовувати якомога більше книг у цій програмі".

Про Пошук книг у Google

Програма "Пошук книг у Google” дає видавцям можливість рекламувати свої книги на Google. Google сканує повні тексти книг видавців, які беруть участь у програмі, тому користувачі Google можуть бачити книги, які відповідають тематиці, у якій вони проводять пошук. Коли користувач натискає на результат пошуку книги, він потрапляє на веб-сайт, хостинг для якої постачає Google, де відображається скановане зображення відповідної сторінки з книги. На усіх сторінках також вказані численні посилання "Придбати цю книгу”, які дають користувачам придбати певну книгу в роздрібних торгівців у режимі он-лайн. Ми також можемо показувати на таких сторінках контекстні об'яви Google AdWords. Видавці отримують частку доходу від оголошень, які розміщені у їхніх матеріалах.

©2011 р. Google - Домашня сторінка - Про Google - Політика дотримання конфіденційності