Про Пошук книг у Google
Огляд
Відгуки та критика
Довідка з загальних питань

Партнерська програма
Для видавців і авторів
Приєднатися
Партнерська допомога

Проект "Бібліотека"
Огляд
Партнери бібліотеки
Бібліотечна довідка

Історія успіху партнерів

Видавництво Arcadia може знайти нових покупців для тисяч книжок за допомогою "Пошуку книг у Google"
Arcadia

Каталог видавництва налічує 3 000 назв друкованих видань, його можна назвати лідером США у галузі видання книг із місцевої історії. Arcadia використовує новітні технології для створення якісних історичних публікацій, що займають невеличкі ніші, наприклад серії "Картинки Америки", "Університетська історія", "Тепер і зараз", "Історія корпорацій". Засноване в 1993 році, видавництво налічує 70 працівників у головному офісі в Південній Кароліні та чотирьох видавництвах. Зазвичай Arcadia видає понад 500 книжок щороку.


"Ми надіслали до програми всі наявні на цей час публікації та взагалі надсилаємо книги щотижня... Результат нас повністю задовольняє. Узяти участь у програмі та розпочати було напрочуд легко".

Кейт Еверінгем
Керівник відділу збуту

Проблема

Як спеціалізоване видавництво з суттєвими обсягами видання, Arcadia має дві проблеми. По-перше, це локальна орієнтація продукції. "Ми публікуємо книги, що підходять не тільки для тих, хто мешкає в регіоні, про який йдеться в книзі, але і для колишніх або майбутніх мешканців, вихідців із цих країв," – говорить директор із продажів Кейт Еверінгем. "Але зазвичай єдиним способом цільового маркетингу є продаж книг у місцевих крамницях, які не охоплюють усі ці складові". Наступне випробування пов’язане з визначеним обсягом та кількістю книг, що видаються щотижня – 8-10 нових видань. "Наша маркетингова стратегія більшою мірою визначена тим, що споживачі знають про нашу спеціалізацію на місцевих виданнях, ніж їх обізнаністю щодо окремих видань. Надзвичайно важко створити успішну стратегію для такого розгорнутого каталогу товарів".

Інтернет-маркетингом в "Аркадії" займається група фахівців, яка поєднує різноманітні підходи, наприклад рекомендаційну програму Amazon, огляди для покращення ефективності та статті в місцевих виданнях, проводить для існуючих клієнтів прямі маркетингові кампанії за допомогою електронної пошти.

Рішення

Почувши про "Пошук книг у Google" восени 2004 року від колег у видавничій галузі, Arcadia вирішила додати програму до своїх методик стимуляції збуту. Еверінгем відзначає: "Спочатку в нас виникли запитання щодо того, як працюватиме ця програма з контрактами наших клієнтів, однак ми дійшли висновку, що наші звичайні контракти дозволяють нам використовувати певні фрагменти змісту для рекламування книги. Оскільки "Пошук книг у Google" передбачає визначення авторських прав на кожній сторінці, ми були задоволені". Arcadia передала титульні сторінки видань, а потім усі назви книг, що існують у каталозі.

Метою програми "Пошук книг у Google" є "збільшення кількості показів та загальні зобов’язання користувачів щодо діяльності "Аркадії", що, звичайно, вплине на інформативність споживачів стосовно наших видань", – говорить Еверінгем. "Ми сподіваємося, що в результаті це позитивно вплине на рівень продажів. Пошук книг у Google
дозволяє нам розширити збут за визначені межі регіонів, де вони зазвичай продавалися".


"Пошук книг у Google" дозволяє нам розширити збут за визначені межі регіонів, де вони зазвичай продавалися".

Кейт Еверінгем
Керівник відділу збуту

Наразі, у "Пошуку книг у Google" можна знайти понад 1 000 назв книг видавництва Arcadia та ще 1 000 обробляється. "Ми надіслали до програми всі наявні на цей час публікації та взагалі надсилаємо книги щотижня", - каже Еверінгем. Вона додає: "Поки що зарано говорити про якісь конкретні результати, але "Пошук книг у Google", здається, буде дуже успішним проектом. Результат нас повністю задовольняє. Узяти участь у програмі та розпочати було напрочуд легко".

У відповідь на запитання про інші аспекти "Пошуку книг у Google" Еверінгем відповіла: "Програма унікальна – важко знайти аналог серед інших маркетингових програм". Вона додає: "Більшість використовує Google як пошукову систему за умовчанням, отже, здійснюючи пошук за назвою міста, ми одержуватимемо однакові результати, і це нас дуже зацікавило". Так ми зможемо підводити користувачів до наших книг і пропонувати їм саме те, що вони шукають".

Про Пошук книг у Google

Програма "Пошук книг у Google” дає видавцям можливість рекламувати свої книги на Google. Google сканує повні тексти книг видавців, які беруть участь у програмі, тому користувачі Google можуть бачити книги, що відповідають тематиці, у межах якої вони здійснюють пошук. Коли користувач натискає на результат пошуку книги, він потрапляє на веб-сайт, хостинг для якої постачає Google, де відображається скановане зображення відповідної сторінки з книги. На усіх сторінках також указані численні посилання "Придбати цю книгу”, які дають можливість користувачам придбати певну книгу в режимі он-лайн у роздрібних торгівців. Ми також можемо показувати на таких сторінках контекстні об'яви Google AdWords. Видавці отримують частку доходу від об'яв, які розміщені у їхніх матеріалах.

©2011 р. Google - Домашня сторінка - Про Google - Політика дотримання конфіденційності