Тесла: винахідник сучасності

Передня обкладинка
Nora-Druk, 6 вер. 2020 р. - 336 стор.

Нікола Тесла, вчений і винахідник сербського походження, винайшов радіо, індукційний двигун, неонову лампу та багато іншого.

Справжнім проривом в науці був винахід змінного струму, що стало основою електричної мережі та міжміської електричної передачі. Це спричинило протистояння винахідника з електричною імперією Томаса Едісона. Почалися гіркі патентні битви. Оскільки технологія Тесли була більш прогресивною, зрештою він переміг. На жаль, він не мав підприємницьких здібностей і не зміг скористатися своїм успіхом.

Його найдосконаліші ідеї не визнавались десятиліттями: сорок років у випадку з радіопатентом, ще довше щодо ідеї технології лазерного променя.

Особисте життя Тесли було надзвичайно химерним. Вражаюче красивий і бездоганно одягнений, він був гермофобним і ніколи не потискав руки. Йому потрібно було дев’ять серветок, коли він сідав обідати. У пізніші роки він їв тільки білу їжу і спілкувався з голубами в Брайант-парку.

Ця детальна, авторитетна та дуже читабельна біографія описує всі етапи дивовижного життя вченого.

 

Відгуки відвідувачів - Написати рецензію

Не знайдено жодних рецензій.

Зміст

Частина 1
Частина 2
Частина 3
Частина 4
Частина 5
Частина 6
Частина 7
Частина 8
Частина 12
Частина 13
Частина 14
Частина 15
Частина 16
Частина 17
Частина 18
Частина 19

Частина 9
Частина 10
Частина 11
Частина 20
Частина 21

Загальні терміни та фрази

більше близько вважав великі Вестінгауза визнавав винахідник винаходи далі двигун двох дедалі Дж Джонсон Джорджа доларів допомогою Едісона електрики електричні енергії заявив заявляв землі зі змінного струму знову зрештою ідеї інші казав Кетрін кілька компанії крізь лабораторії ламп лампи лист Ніколи Тесли мав має майже мали мало Марконі мати миль міг могла могли можливо Морґана намагався Наприклад настільки науковець науковця Незважаючи ним ніж нічого обладнання Однак одним одного освітлення оскільки особливо патенти Пек передавати передачі писав пізніше Поза сумнівом Попри потім працював просто реклама різні рік Роберта Джонсона роботу роки років Свезі свій світу свого своєї свої своїй своїм своїх систему словами спочатку став стверджував створив створити такі Тесла Теслі Теслою Теслу тисяч три увагу футів Хоча цих цієї цю ця часто часу чином числі швидко щодо щось якби яке якого яку якщо Electrical General Electric Ibid Inventions Library of Congress New York Times Nikola Tesla Seifer Tesla’s Wizard World

Про автора (2020)

Річард Мансон (Richard Munson) є автором кількох книг, у тому числі «Від Едісона до “Енрона”» та «Кусто: капітан і його світ». Живе в Чикаґо, керує діяльністю Фонду захисту довкілля в галузі виробництва чистої енергії. Щоб більше дізнатися про автора, відвідайте його сайт www.richardmunson.com або сторінку в Twitter @dickmunson.

Бібліографічна інформація