Заблудлий: Роман

Передня обкладинка
Nora-Druk, 15 груд. 2020 р. - 416 стор.
0 Рецензії/відгуки
Google не перевіряє відгуки, але виявляє та вилучає неправдивий контент

Двоє братів — Нейтан і Баб Брайти — вперше за кілька місяців зустрічаються на межі своїх землеволодінь у спекотній австралійській глушині. Тут, біля самотньої могили на краю пустелі, знайшли тіло третього брата, Кемерона. Він, середня дитина в родині, мав освіту, дружину, двох доньок і успішно керував господарством, успадкованим братами від батька. Що ж примусило його, покинувши машину, самотою вирушити в пустелю під палючим сонцем?

Поки родина оплакує смерть Кемерона, Нейтан не може позбутися відчуття, що братова загибель не дуже схожа на самогубство.

Щоб з’ясувати істину, Нейтанові доведеться копатися в малоприємних родинних таємницях, але якщо хтось підштовхнув Кемерона до смерті, в цьому глухому краю підозрюваних можна полічити на пальцях...

Потужна і брутальна історія, яка розгортається на тлі разючих краєвидів, тримає читача в постійному напруженні, вчергове доводячи, що Джейн Гарпер, авторка «Посухи» і «Сили природи», це один з найцікавіших голосів у сучасній літературі.

 

Відгуки відвідувачів - Написати рецензію

Не знайдено жодних рецензій.

Зміст

Частина 1
Частина 2
Частина 3
Частина 4
Частина 5
Частина 6
Частина 7
Частина 8
Частина 9

Загальні терміни та фрази

Ага аж Баб Баба бачив більше біля будинку вам Вибач видно відповів гаразд Гарі геть головою голову голос далі двері дверцята день Джекі Дженна дивився добре довелося додому дорогу досі думаю Дякую завжди Зандер запитав зараз Звісно землі зі знав знаю зненацька знову зовсім зрештою зробив зупинився Ільза іноді їй їм Кейті Кем Кема Кемерон кивнув кілька Ладлоу Ліз Ло люди Мабуть мав майже машини мить міг мовив Нейтан мовила могили можливо назад нарешті наче неї Нейтан відчув Нейтанові нею ним ніж ніколи ніхто нічого Ну обличчя одно одного одразу Отож очима очі плечима побачив погляд поглядом поглянув подивився подумав Нейтан поки поряд потім почав правда приятелю просто раз разом разу речі Розділ років рота руку Саймон сидіння сказав сказала сказати скільки скотаря слід Слухай Софі справді сталося Стів стояв стояла схоже таке такого тато тебе теж тобі тож точно трохи усе Хай хотів хотіла хтось чув щось якби якщо

Про автора (2020)

Джейн Гарпер / Jane Harper — авторка міжнародних бестселерів «Посуха» і «Сила природи». Права на її романи продано на 39 територій, а також готується їх екранізація. Дебютний роман «Посуха» був названий в Австралії книжкою року і отримав безліч літературних премій і нагород. Другий роман письменниці, «Сила природи», швидко вийшов на провідні позиції міжнародних рейтингів і удостоєний таких премій, як Australian Book Industry Awards, Australian General Fiction Book of the Year Award, а також the Davitt Award for Readers Choice.

Джейн Гарпер працювала журналісткою у Великій Британії і в Австралії. Зараз живе у Мельбурні і займається літературною творчістю.

Бібліографічна інформація