Рута: Роман

Передня обкладинка
Nora-Druk, 3 груд. 2020 р. - 224 стор.
0 Рецензії/відгуки
Google не перевіряє відгуки, але виявляє та вилучає неправдивий контент

Що може допомогти у скрутній ситуації? Тільки любов. Вона надає сили для боротьби та рятує від зневіри. А іноді навіть творить чудеса.

У далекому 1991-му киянин Андрій Литвин служив у Вільнюсі і брав участь у штурмі Телецентру як радянський солдат. У 2014-му він знову став учасником революційних подій, але тепер уже як захисник української незалежності. І, на відміну від товаришів, він не лізе у сутички з силовиками — адже сам колись був у їхній ролі. Проте все змінюється у мить, коли пропадає зв’язок із дочкою Рутою, яка працює в бібліотеці Майдану. Український Дім захоплюють «беркутівці». І Андрій вирушає на пошуки дочки у всіх найгарячіших точках спекотної ночі з 18 на 19 лютого 2014 року.

Разом із жменькою майданівців він захищає барикади, водночас розшукуючи дочку, коли раптом його дістає минуле — Вільнюс 91-го і литовська студентка Рута, в яку він, сержант Литвин, колись був закоханий…

Нова книга Братів Капранових, як завжди, стане для вас приємним відкриттям.

 

Відгуки відвідувачів - Написати рецензію

Не знайдено жодних рецензій.

Зміст

Частина 1
Частина 2
Частина 3
Частина 4
Частина 5
Частина 6
Частина 7
Частина 8
Частина 10
Частина 11
Частина 12
Частина 13
Частина 14
Частина 15
Частина 16
Частина 17

Частина 9

Загальні терміни та фрази

адже Андріас Андрієві Андрій барикади бік більше біля боку Борис Будинку вам вас взводний відповів відповідь відчув Вільнюсі вперед всіх головою голос далі дівчина добре дочка завжди замполіт запевнив запитав запитала зараз звідки Звісно зі Значить знаю знову зовсім зробив зрозумів Зрозуміло Іван іще їй їм кивнув кілька Козлов колись крок лейтенант Леонас Литвин люди мабуть має Майдані машини мить міг місце місця навкруги нам наче неї немає немовби неначе несподівано ним нічого ноги Ну обличчя Однак одразу очі певно підняв побачив поглядом поки попри поруч потім почав почали пояснив Пробачте просто Проте профспілок раз разом раптом революції речі робити років руками руках рукою руку Рута Рути Руто Руту сам самі само свій своїх Семен Сержант сказав сказала солдати солдатів справді став стояв стояли таке танки тебе теж телефон тобі тобто точно трохи туди усе усі усміхнувся хіба хлопець Хлопці хтось цю ця часом шапці швидко щось яке яку якщо

Про автора (2020)

Біографія письменника – це його книжки. «Кобзар 2000» Братів Капранових перевидавався вже сім разів, «Мальована історія Незалежності» – п’ять, «Приворотне зілля» та «Веселих свят!» – двічі, «Щоденник моєї секретарки», героїв якого ви зустрінете і у цій книзі – тричі. А ще були «Зоряний вуйко» для підлітків та «Закон Братів Капранових» для політиків. І жодна з книжок не схожа на іншу, і та, що ви тримаєте в руках, не схожа на попередні.

Братів двоє – письменник один. Отже письменник Брати Капранови вже 15 років пропонує читачам свої книжки. Родом з Півдня, по батьковій лінії – з Миколаївщини, по маминій – з Одещини. Мешкає в Києві, а точніше, під Києвом, навідує рідний Очаків, щоб вклонитися могилам предків. Твердить, що у своїх книжках нічого не вигадує, а героїв та події бере з реального життя.

Бібліографічна інформація