Розбудова діалогу: Вибрані приклади роботи з примирення в Хорватії

Передняя обложка
Дух и литера, 10 февр. 2020 г. - Всего страниц: 128

Темою цієї книги є огляд та аналіз тридцяти обраних проектів, акцій та ініціатив, спрямованих на примирення в Хорватії з літа 1991 по 2016 р.р. Ці приклади пов’язані з наслідками Хорватської війни за незалежність 1991–1995 років, повоєнним відновленням, реінтеграцією територій, захистом прав цивільних жертв, справедливим судочинством, роботою з ветеранами, з минулим, пам’яттю тощо. 


Вибірка вельми цікавих прикладів, їхня інтерпретація та висновки належать Ґорану Божичевічу — фахівцю, який з 1993 року працює у сфері розбудови миру в колишній Югославії, Україні та інших країнах. Текст написано з усвідомленням того, що для багатьох навіть згадка про примирення є неприйнятною; автор уникає легких і швидких рішень, адже глибоко переконаний в серйозності та вибагливості теми. 


Книга буде цікава професійним медіаторам, фасилітаторам, дослідникам, залученим у сферу діалогу, трансформації конфлікту, розбудови миру, а також усім, хто шукає відповіді на питання: як сьогодні можливий мир?

 

Отзывы - Написать отзыв

Не удалось найти ни одного отзыва.

Избранные страницы

Содержание

Раздел 1
3
Раздел 2
13
Раздел 3
15
Раздел 4
19
Раздел 5
23
Раздел 6
27
Раздел 7
30
Раздел 8
43
Раздел 9
56
Раздел 10
81
Раздел 11
110
Раздел 12
115
Раздел 13
117
Авторские права

Часто встречающиеся слова и выражения

Автор ані багатьох БіГ Більше інформації більшість Буря важко важливо ветеранів Виконавець виховання війни влади водночас воєнних воно всіх Вуковарі громадах громади громадян громадянського суспільства держави діалогу дії діяльність діяльності досвід дослідження євро ЄС жертв завдяки Загребі заходів звіт зі злочинів зробити зустрічі ідея ініціатив іншими інші іншого існує кампанії Ключові команди Коментар конфлікту Країна люди людьми має майже мало мають меншини метою минулим мир миротворчих студій Міраміда можливо можуть навчання насильства неї немає ніж ООН організацій освіти осіб оскільки Пакрац питання підтримки політики понад потрібно початку прав людини права приклади прикладів Прим примирення в Хорватії програми проект проектів просто процес процесів Регіонального дослідження ред рівні рівнях різних різні роботи з примирення розбудови миру Розмовна назва роки років РХ сама свідків Сербії співпраці спосіб Стосується судових суспільства сьогодні такий теми території тих тобто три Тривалість учасників участь хорватської хоча Центр ця часто Школа школи щодо щось яке яку якщо Feral

Об авторе (2020)

Ґоран Божичевіч (1962) — вчитель миробудування. У 1980-х вивчав ядерну фізику, однак у 1993-ому приєднався до Антивоєнної кампанії Хорватії і з того часу працює у сфері розбудови миру. Співзасновник Волонтерського проекту в Пакраці (1993) та Центру миротворчих студій у Загребі (1997), його перший директор і викладач дотепер. Працює в усіх країнах колишньої Югославії, в Україні та інших країнах. Автор двох книг про ініціативи розбудови миру в Хорватії. З початку 2000-х співпрацює з усіма офісами Форуму ZFD на Балканах у програмах роботи з минулим, розбудови громади та аналізу конфліктів.


Займається медіацією, миробудуванням з акцентом на діалозі в розділених громадах, роботі з минулим та примиренням. Надає перевагу роботі з ветеранами війни, людьми з відмінними цінностями та вимогливими групами. З 1996 р. близький до британських квакерів, був їхнім регіональним представником у пост-югославських країнах у 2002–2009 роках. Член Консультативної ради Центрального менонітського комітету для програм в Україні.


Мешкає в Бує (Істрія, Хорватія) та є директором Центру регіонального обміну в миробудуванні «Міраміда». 

Библиографические данные